Технологія колоночної аглютинації ORTHO BioVue – точність, надійність, впевненість у результаті

Підвищення ефективності та надійності роботи трансфузіологічної служби України вже сьогодні стало реальним завдяки застосуванню інноваційної високоточної та високочутливої технології колоночної аглютинації. 

Світовий лідер в in vitro діагностиці, Ortho Clinical Diagnostics, удосконаливши методику колоночної аглютинації, впровадив унікальне рішення – використання в якості фільтру, що затримує аглютиновані еритроцити, скляних мікросфер замість гелевого матриксу. Втілення даної методики має низку переваг, які детально описані у відео.

Також в рамках цього вебінару Ви отримаєте інформацію про історію виникнення технології колоночної аглютинації, дізнаєтесь про принцип методу розділення сироватки та еритроцитів, що дозволяє уникнути стадії промивки, значно скорочуючи таким чином час отримання результатів і підвищуючи при цьому чутливість і специфічність методики. Завдяки перевагам, Ortho Clinical Diagnostics, використовуючи технологію колоночної аглютинації на скляних мікросферах в основі виробництва автоматичних аналізаторів, займає одну з лідируючих позицій в імуногематології.