Про компанію

Лабвіта — надійний і стабільний партнер.

Ми підвищуємо якість медичної допомоги пацієнтам в Україні, пропонуючи оптимальні рішення в області лабораторної діагностики.

Лабвіта пропонує інноваційне і визнане в усьому світі лабораторне обладнання, реагенти та витратні матеріали від провідних світових виробників: Sysmex Corporation (Японія), DiaSorin S. p.A (Італія), Boditech (Корея), Alifax s.r.l. (Італія), MOTIC (Китай), УП Диасенс (Білорусь) та ін. на ексклюзивній основі з правом реєстрації продукції в Україні.

Лабвіта — офіційний сертифікований сервіс-партнер Sysmex в Україні. У жовтні 2016 року Лабвіта отримала сертифікат щодо проходження "Sysmex Extended Service Audit".

Лабораторні рішення компанії засновані на рекомендації авторитетних міжнародних організацій: IFCC, AACC, CAP, а також Всесвітньої організації охорони здоров'я. Інженери Лабвіти отримали сертифікати від виробників і прослухали тренінги в Німеччині та Італії. Ми створили широку мережу в Україні, що складається більш ніж з десятка субдистриб'ютерів і продовжуємо її розвивати.

Лабвіта активно сприяє просуванню нових технологій шляхом участі у спеціалізованих семінарах, конференціях і виставках.

Ми стали надійним партнером для найбільших приватних лабораторних мереж таких як СИНЕВО, ДІЛА, МЕДИКОМ і ін, а також державних лабораторій у лікувально-профілактичних закладах України.

Ми опираємося на сучасні методи і стандарти діагностики. Пропоновані клініко-лабораторні рішення компанії дозволяють фахівцям практичної охорони здоров'я збільшувати ефективність лікувально-діагностичного процесу і успішно лікувати пацієнтів.

Ми любимо свою справу і націлені на збереження здоров'я та покращення якості життя людей в Україні.