VIII Науково-практична конференція

Запрошуємо Вас переглянути конференцію присвячену темі "Розбудова системи забезпечення якості клінічних лабораторних досліджень в Україні", яка відбулась 15-16 грудня 2020 року.

У відео Ви можете прослухати наступні доповіді:

Доповідач: Глузман Д.Ф. (Інститут експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р.Є. Кавецького, Україна). Тема: Сучасна класифікація та діагностика мієлодиспластичних синдромів.

Доповідач: Ольхович Н.В. (Лабораторія медичної генетики Спеціалізованого медико-генетичного центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України). Тема: Особливості генетичного аналізу при різних онкогематологічних захворюваннях.

Доповідач: Натрус Л.В. (Кафедра сучасних технологій медичної діагностики та лікування Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Україна). Тема: Система гемостазу. Як вона нас захищає?

Доповідач: Mario Plebani (Департамент лабораторної медицини університетського шпиталю, Падуя, Італія). Тема: Стандартизація в гематології.

Доповідач: Jean-SébastienBlanchet (Beckman Coulter, Франція). Тема: Проблеми та можливості лабораторії з виявлення та управління сепсисом.

Доповідач: Саганенко В.О. (Асоціація забезпечення якості лабораторної медицини, Україна). Тема: Алгоритм лабораторного супроводу пацієнтів з COVID-19.

Доповідач: Оганесян М.А. (Сисмекс, Україна). Тема: Сучасні підходи до лабораторного супроводу пацієнтів з тромбоцитопенією.

Доповідач: Klaus Görlinger (TEM – інновації/IL, Мюнхен, Німеччина). Тема: Управління гемостазом при коагулопатії, асоційованій з COVID-19.

Доповідач: Armando Tripodi (Університет Humanitas, Мілан, Італія). Тема: COVID-19 і гемостаз.

Доповідач: Попов О.М. (Національний медичний дослідний центр дитячої гематології, онкології та імунології ім. Дмитра Рогачова, Росія/Beckman Coulter Life Sciences). Тема: Проточна цитометрія в дитячій онкології та гематології.

Доповідач: Колеснік Р.О. (Центр громадського здоровя МОЗ України, Україна). Тема: Мікробіологічні аспекти боротьби з розповсюдженням інфекційних хвороб, пов’язаних з наданням медичної допомоги.

Доповідач: Головня О.М. 
(Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, Україна). Тема: Сучасні підходи до визначення чутливості мікроорганізмів до антимікробних препаратів. Контроль якості досліджень.

Доповідач: Глушкевич Т.Г. (Референс-лабораторія мікробіологічних та паразитологічних досліджень Центру громадського здоров'я МОЗ України). Тема: Проблемні питання дотримання методології визначення чутливості до антимікробних препаратів в закладах охорони здоров'я України.

Доповідач: Яновська В.В. (Референс-лабораторія мікробіологічних та паразитологічних досліджень Центру громадського здоров'я МОЗ України). Тема: Визначення чутливості до комбінацій антимікробних препаратів, її значення для вибору терапії інфекцій, викликаних екстремально- та панрезистентними бактеріальними збудниками.

Доповідач: Горовенко Н.Г. (Кафедра медичної та лабораторної генетики НМАПО ім. П.Л. Шупика,  Україна). Тема: Система забезпечення якості генетичних лабораторних досліджень.

Доповідач: Тавокіна Л.В. (Кафедра медичної та лабораторної генетики НМАПО ім. П.Л. Шупика, Україна). Тема: Аналіз помилок раунду 9-ЦГ та корегуючі дії лабораторій.

Доповідач: Євсеєнкова О.Г (Кафедра медичної та лабораторної генетики НМАПО ім. П.Л. Шупика, Україна). Тема: Інверсії в каріотипі батьків, як один із чинників виникнення хромосомної патології у нащадків.

Доповідач: Бровко А.О. (ТОВ «ІСІДА-IVF», Україна). Тема: Постаналітичні процедури цитогенетичного аналізу.

Доповідач: Россоха З.І. (Референс-центр з молекулярної діагностики МОЗ України, Україна). Тема: Сучасні аспекти діагностики спадкової тромбофілії.

Доповідач: Горошко А.В. (Національна служба здоров’я України, Україна). Тема: Надання лабораторних послуг медичними лабораторіями країни в період реформування системи охорони здоров'я.

Доповідач: Бабич О.В. (Медична лабораторія «Діла», Україна). Тема: Організаційний розвиток медичних лабораторій в системі охорони здоров'я, що змінюється.

Доповідач: Кисловська І.В. (Національне агентство з акредитації України). Тема: Основи проведення акредитації медичних лабораторій згідно стандарту ДСТУ EN ISO 15189:2015.

Доповідач: Глєбов А.Б. (ДП «Укрметртестстандарт», Україна). Тема: Метрологічний контроль засобів вимірювання медичного призначення.

Доповідач: Несененко О.В. (Медична лабораторія «Діла», Україна). Тема: Шість сигм, як практичний інструмент вдосконалення аналітичної якості.

Доповідач: Небильцова О.В. (Медична лабораторія «Сінево Україна», Україна). Тема: Лабораторне обладнання. Критерії вибору.

Доповідач: Махмутова Л.М. (Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України). Тема: МПР - один з ключів керування невідповідностями в медичній лабораторії.

Доповідач: Бургело А.М. (Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України). Тема: Участь в програмах МПР. Чому це важливо?

Доповідач: Азарскова М.В. (Всесвітній підрозділ ВІЛ/ТБ СДС, США). Тема: Управління персоналом.

Доповідач: Яновська В.Г. (Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України). Тема: Валідація/верифікація аналітичних систем.

Доповідач: Терещук Т.О. (Житомирський обласний центр крові, Україна). Тема: Валідація лабораторних процесів.

Доповідач: Новікова І.В. (Харківська обласна клінічна лікарня, Україна). Тема: Порядок верифікації реагентів, які надходять в лабораторію.