Вебінари - Клінічні випадки

Есенціальна тромбоцитемія Випадок виявленої есенціальною тромбоцітеміі з практики одного з госпіталів міста Делфта, розташованого в Нідерландах. Представлений клінічний випадок демонструє нам, як раннє виявлення змін в периферичної крові за допомогою сучасного гематологічного аналізатора виробництва Sysmex, допомогло клініцистам своєчасно поставити правильний діагноз і призначити адекватну терапію.
Гострий проміелоцітарний лейкоз На даній лекції ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - гострий лейкоз проміелоцітарний. Докладно розглянута інтерпретація даних з гематологічного аналізатора XN-серії і мікроскопії, проведено аналіз і інтерпретація скатерограмм і гістограм. Компанія Sysmex RUS дякує Анастасію В'ячеславівну Мироненко за наданий клінічний випадок! Гострий лейкоз проміелоцітарний (ОMЛ M3) - це особливий підвид гострого мієлоїдного лейкозу, злоякісного пухлинного захворювання білих кров'яних клітин, за Франком-Американо-Британської класифікації (ФАБ) відноситься до підтипу М3. При ОПЛ спостерігається аномальне накопичення в кістковому мозку і в крові незрілих гранулоцитів (промиелоцитов). Ця форма ГМЛ також відрізняється унікальним відповіддю на лікування повністю транс-ретиноєвої кислотою і триоксидом миш'яку.
Трансформація миелофиброза в гострий лейкоз В даному відеоролику ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - трансформація миелофиброза в гострий лейкоз. Докладно розглянута інтерпретація даних з гематологічного аналізатора XN-серії, проведений аналіз і інтерпретація скатерограмм.
Сепсис. Гострий гнійний парапроктит В даному відеоролику ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - гострий гнійний парапроктит. Докладно розглянута інтерпретація даних з гематологічного аналізатора XN-серії, в тому числі застосування нових діагностичних параметрів NEUT-RI і Delta- He.
Гострий мієломоноцитарний лейкоз На даній лекції ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - гострий мієломоноцитарний лейкоз (ГМЛ М4). Докладно розглянута інтерпретація даних з гематологічного аналізатора XN-серії і мікроскопії, проведено аналіз скатерограмм і гістограм.
Множинна мієлома На даній лекції ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - множинну мієлому. Докладно розглянута інтерпретація даних з гематологічного аналізатора XN-серії і мікроскопії, проведено аналіз і інтерпретація скатерограмм і гістограм.
Волосатоклітинний лейкоз На даній лекції ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - волосатоклітинний лейкоз. Докладно розглянута інтерпретація даних з гематологічного аналізатора XN-серії і мікроскопії, проведено аналіз і інтерпретація скатерограмм і гістограм.
Високий МСНС: причини і вирішення цієї проблеми з використанням RET каналу