Вебінари - Гемостаз

Вовчаковий антикоагулянт. Лабораторний підхід в постановці діагнозу В рамках видеоурока Ви дізнаєтеся основні принцами в діагностиці антикоагулянту червоного вовчака відповідно до міжнародних рекомендацій на аналізаторах Sysmex
Вовчаковий антикоагулянт і терапія антикоагулянтами. Розбір клінічних випадків В рамках відеоурока Ви дізнаєтеся про особливості визначення вовчакового антикоагулянту на прикладі клінічних випадків.
Лабораторний контроль антикоагулянтної терапії. Тест анти-Xa активності В рамках програми Ви дізнаєтеся про можливості та особливості визначення анти-Xa активності на аналізаторах Сісмекс. Ми розглянемо питання інтерпретації результатів, особливості використання тесту для різних категорій пацієнтів, інформацію про вплив препаратів на скринінгове тести і дізнаєтеся про історію антикоагулянтної терапії.
Система протеїну С і її роль у розвитку і діагностиці тромбозів В ході даного вебінару будуть розглянуті основні порушення гемостазу пов'язані з системою протеїну С Ведучі: Максим Піменов, старший фахівець з гемостазу і Олена Заболотнева, фахівець-експерт по продукції та навчання Sysmex RUS. В рамках програми Ви дізнаєтесь про перелік доступних наборів реагентів для діагностики тромбофилии і їх основні характеристики, про показання до призначення тестів і алгоритмі їх застосування, а також інтерпретації отриманих результатів досліджень.