Тромбоцити

Тромбоцити

3 методи для точного підрахунку тромбоцитів або забудьте про Фоніо назавжди! 

На даній лекції ми розбираємо разом з вами три методи для точного підрахунку тромбоцитів: імпедансний, оптичний і флуоресцентний, а також руйнуємо міфи про точність ручного підрахунку тромбоцитів. Докладно розглянута інтерпретація даних з гематологічного аналізатора XN-серії, проведений аналіз і інтерпретація скатерограмм. 


Тромбоцитопенія. Чи завжди однозначно? Діалог лабораторії та клініки.

Лектори: Луговська Світлана Олексіївна, д.м.н., професор кафедри клінічної лабораторної діагностики РМАПО МОЗ РФ Костін Олександр Ігорович, к.м.н., завідувач відділенням клінічної, виробничої трансфузіології і гравітаційної хірургії крові ГБУЗ НДІ СП ім. Н.В.Склифосовского, ДЗМ.

Тромбоцити мають численні важливі функції в організмі людини і від їх числа і функціональної активності залежить розвиток геморагічного синдрому або тромбозу. Точний підрахунок тромбоцитів вкрай важливий для діагностики цих станів, прийняття правильної трансфузійної і терапевтичної тактики. Вебінар буде цікавий: керівникам і фахівцям КДЛ, керівникам ЛПЗ, а також лікарям-клініцистам, в тому числі лікарів-трансфузіологам. 

Читайте також