Клінічні випадки

Клінічні випадки

Есенціальна тромбоцитемія.

Випадок виявленої есенціальної тромбоцітеміі з практики одного з госпіталів міста Делфта, розташованого в Нідерландах. Представлений клінічний випадок демонструє нам, як раннє виявлення змін в периферичної крові за допомогою сучасного гематологічного аналізатора виробництва Sysmex, допомогло клініцистам своєчасно поставити правильний діагноз і призначити адекватну терапію. 


Гострий проміелоцітарний лейкоз.

На даній лекції ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - гострий проміелоцітарний лейкоз. Докладно розглянута інтерпретація даних гематологічного аналізатора XN-серії і мікроскопії, проведено аналіз і інтерпретація скатерограмм і гістограм. Компанія Sysmex RUS приносить подяку Анастасії В'ячеславівні Мироненко за наданий клінічний випадок! Гострий лейкоз проміелоцітарний (ОMЛ M3) - це особливий підвид гострого мієлоїдного лейкозу, злоякісного пухлинного захворювання білих кров'яних клітин, за Франком-Американо-Британської класифікації (ФАБ) відноситься до підтипу М3. При ОПЛ спостерігається аномальне накопичення в кістковому мозку і в крові незрілих гранулоцитів (проміелоцитов). Ця форма ГМЛ також відрізняється унікальною відповіддю на лікування транс-ретиноєвою кислотою і триоксидом миш'яку. 


Трансформація мієлофіброзу в гострий лейкоз.

У даному відеоролику ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - трансформація мієлофиброзу в гострий лейкоз. Докладно розглянута інтерпретація даних з гематологічного аналізатора XN-серії, проведений аналіз і інтерпретація скатерограмм.


Сепсис. Гострий гнійний парапроктит.

У даному відеоролику ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - гострий гнійний парапроктит. Докладно розглянута інтерпретація даних гематологічного аналізатора XN-серії, в тому числі застосування нових діагностичних параметрів NEUT-RI і Delta- He. 


Гострий мієломоноцитарний лейкоз.

На даній лекції ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - гострий мієломоноцитарний лейкоз (ГМЛ М4). Докладно розглянута інтерпретація даних гематологічного аналізатора XN-серії і мікроскопії, проведено аналіз скатерограмм і гістограм.


Множинна мієлома.

На даній лекції ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - множинну мієлому. Докладно розглянута інтерпретація даних гематологічного аналізатора XN-серії і мікроскопії, проведено аналіз і інтерпретація скатерограмм і гістограм.


Волосатоклітинний лейкоз.

На даній лекції ми розбираємо разом з вами клінічний випадок - волосатоклітинний лейкоз. Докладно розглянута інтерпретація даних гематологічного аналізатора XN-серії і мікроскопії, проведено аналіз і інтерпретація скатерограмм і гістограм.


Високий МСНС: причини і вирішення цієї проблеми з використанням RET каналу.