Гемостаз

Гемостаз

Вовчаковий антикоагулянт. Лабораторний підхід в постановці діагнозу

У рамках видеоуроку Ви дізнаєтеся основні принипи діагностики антикоагулянту червоного вовчака відповідно до міжнародних рекомендацій на аналізаторах Sysmex.

 

Вовчаковий антикоагулянт і терапія антикоагулянтами. Розбір клінічних випадків.

У рамках відеоуроку Ви дізнаєтеся про особливості визначення вовчакового антикоагулянту на прикладі клінічних випадків.

 

Лабораторний контроль антикоагулянтної терапії. Тест анти-Xa активності

В рамках програми Ви дізнаєтеся про можливості та особливості визначення анти-Xa активності на аналізаторах Sysmex. Ми розглянемо питання інтерпретації результатів, особливості використання тесту для різних категорій пацієнтів, інформацію про вплив препаратів на скринінгових тестах і дізнаєтеся про історію антикоагулянтної терапії.

 

Система протеїну С і її роль у розвитку і діагностиці тромбозів

В ході даного вебінару будуть розглянуті основні порушення гемостазу пов'язані з системою протеїну С. Ведучі: Максим Піменов, старший фахівець з гемостазу і Олена Заболотнева, фахівець-експерт по продукції та навчання Sysmex RUS.

В рамках програми Ви дізнаєтесь про перелік доступних наборів реагентів для діагностики тромбофілії і їх основні характеристики, про показання до призначення тестів і алгоритмі їх застосування, а також інтерпретації отриманих результатів досліджень.

Порушення гемостазу у дітей і підлітків. тромботичні стану

В рамках програми вебінару Ви дізнаєтесь про собливості системи гемостазу у дітей і підлітків, детально зупиняючись на тромботичних порушеннях. Лектор: Павло В'ячеславович Свірін, гематолог, автор багатьох клінічних рекомендацій, Морозівська ДМКЛ, м. Москва. 

Особливості системи гемостазу в акушерсько-гінекологічній практиці

Вебінар розкриває теми особливостей системи гемостазу у період вагітності і пологів, підходах діагностики тромботичних і геморагічних ускладнень під час вагітності і пологах. Лектор: Марія Олексіївна Виноградова - гематолог, кандидат медичних наук, ФДБЗ НЦАГіП ім. академіка В. І. Кулакова, м. Москва.