Гематологія

Гематологія

Школа сучасної гематології Sysmex.

У цьому відео розглянуті можливості сучасного гематологічного аналізу на аналізаторах XN-серії, детально розглянуті можливості діагностики інфекційних станів, анемій і тромбоцитопеній.


8-DIFF аналіз. А чи потрібні взагалі палички?

На даній лекції ми розбираємо разом з вами нові розширені параметри загального аналізу крові: незрілі гранулоцити, реактивні лімфоцити, плазматичні клітини, активація нейтрофілів і їх гранулярність. Докладно розглянуто інтерпретація даних з гематологічного аналізатора XN-серії, проведений аналіз і інтерпретація скатерограмм. 


Сучасна гемограмма. Діалог лабораторії та клініки.

Луговська Світлана Олексіївна - д.м.н., професор кафедри клінічної лабораторної діагностики РМАНПО МОЗ РФ. Костін Олександр Ігорович - к.м.н., лікар-трансфузіолог, завідувач відділенням переливання крові ГБУЗ ГКБ імені С. П. Боткіна На вебінарі:

  • розглянуті важливі аспекти в сучасному результаті клінічного аналізу крові, виконаним з використанням технологій нового покоління;
  • обговорено діагностичну цінність параметрів загального аналізу крові, підходи до трактування і алгоритм діагностичного пошуку.

Вебінар буде цікавий лікарям клінічної лабораторної діагностики, завідувачам клініко-діагностичних лабораторій, лікарям-гематологам і іншим лікарям клінічних спеціальностей.


«Діагностичні можливості гематологічних аналізаторів Sysmex XN-серії».

Можливості автоматизованого дослідження крові з використанням технологій нового покоління. Діагностична цінність результатів дослідження та їх клінічну значимість. Доповідач: Луговська Світлана Олексіївна, д.м.н., професор кафедри клінічної лабораторної діагностики РМАПО МОЗ РФ.

Вебінар буде цікавий лікарям клінічної лабораторної діагностики, завідувачем клініко-діагностичних лабораторій, лікарям-гематологам і іншим лікарям клінічних спеціальностей.


Интерпретация параметров на анализаторах XN серии.

У рамках програми ви дізнаєтеся про актуальні діагностичних параметрах аналізатора Sysmex XN. Будуть розглянуті питання коректної інтерпретації параметрів і їх клінічної значущості в ОАК. Також буде наведено огляд наукових статей з даної тематики. На вебінарі передбачений блок відповідей на ваші питання.


XP-300: інтерпретація результатів досліджень.

У рамках програми Ви дізнаєтесь про діагностичні можливості гематологічного аналізатора Sysmex XP-300. На вебінарі будуть розглянуті принципи вимірювання в 3-diff анализаторах Sysmex, особливості диференціювання лейкоцитів і інтерпретації гістограм і прапорів. 


Огляд літератури. NRBC - від науки до практики.

У рамках даного заходу ви дізнаєтесь про те, що таке NRBC, як відбувається вимір NRBC на XN анализаторах, де застосовують підрахунок NRBC. Також до вашої уваги будуть запропоновані публікації, присвячені практичному застосуванню NRBC.

Читайте також